jacsas

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

jacsas last won the day on April 18 2022

jacsas had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jacsas

  as380

  witam mam do sprzedania federal signal vama as380 w zestawie centralka+pilot z kablem+niebieska lampa kierunkowa zestaw sprawny mogę wysłać za pobraniem, cena 500zł
 2. Jeżeli potrzebujesz manipulatora (a z pilotem do as380 cięzko aby dostać) to kup od as320,as320 dig po - podłączałem i działa wiadomo nie odskakują przełaczniki ale federal działa równiez z tym pilotem - taka przestroga
 3. Witam. Korzystałem ze schematu celem podłączenia oświetlenia do federala, ale cały czas bez skutku. Wiem tyle, że należy podłączyć je przez przekaźnik. Mam taki przekaźnik jak na zdjęciu, podłączam i nic. Proszę o pomoc bo już temat się długo ciągnie. Najlepiej będzie jak ktoś rozpisze pod jakie piny się podłączyć.
 4. Witam forumowicze. Nie jest to codzienny temat, ale ktoś musi kombinować, dziś padło na mnie. Chciałbym podłączyć as320 dig po generator pod głośnik, który nie jest wspierany - w celach zapoznawczo-eksperymentalnych Głośnik ma 20W, podczas podłącznia go chcę uniknąć spalenia bo poprzednie próby tak się kończyły i mnie to nie dziwi. Jakiej mocy rezystor zastosować aby glośnik pracował i nie spalił się? Chcę, aby głośnik nie był wytłumiony, ma wyć normalnie ale nie palić się. Dla ciekawych informuje, że to czyste inwencje twórcze, nie bęzie to nigdzie jeździć ani nie będzie zamontowane
 5. jacsas

  Kupię AS320

  Witam, kupię zwykle as320, wersja z tonami wail yelp hilo.
 6. Witajcie. Mam taki przekaźnik. Chce przy jego pomocy podłączyć lampę kierunkowa. Z lampy wychodzi standardowo plus i minu oraz kable do synchronizacji albo zmiany trybu świecenia. Jestem zielony, proszę o pomoc co gdzie jak wpiąć.
 7. Witajcie! Chciałbym zasięgnąć pomocy w sprawie wyciszania modulatora. Mam tutaj na mysli jego pracę. Chcę uzyskac taki efekt, gdzie modulator jest cichy jak na tym filmie. Wyczytałem z opisu, że wykorzystano specjalnie dobrane rezystory. Mimo odpowiedzi pod nosem to z racji, że jestem zielony w temacie takich rzeczy a moja wiedza ogranicza się do podłącznia modulatora przy pomocy schematu, zgłaszam się o pomoc. Chciałym aby ktoś wytłumaczył mi gdzie i jaki dokladnie rezytor pozyksać/kupić oraz jak go zastosować aby uzyskać w/w efekt. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.
 8. Warto wiedzieć. Nie wiem i nie mam pewności czy to ta sama sztuka. Po prostu wykazywała takie objawy i po wymianie kabla zniknęły. Stawiam na szczęście, oby federal działał długo.
 9. Witaj. Prawdopodobnie zakupiłem tego federala na aukcji za 200zł. Dotarł do mnie i faktycznie wykazywał opisane objawy. Na szczęście rozwiązałem problem. Pomyślałem, że przecież skoro kabel się nagrzewa to trzeba go wymienić. Podłączyłem manipulator do centralki innym kablem rj45 i federal działa w stu procentach. Na przyszłość dla Ciebie i pozostalych użytkownikow, może się przyda.