TommY

Registered
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

TommY last won the day on September 20 2020

TommY had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

Personal Information

 • Kraj pochodzenia
  Polska
 • Location
  Kłodnica Dolna

Recent Profile Visitors

628 profile views
 1. Witajcie, oto nowe sprzęty u mnie: Pintsch Bamag Mini - Trioptic H1 12V Elektra LBL-20K1N niebieska 2019 rok ale na naklejce jest LBL-20K1 K, o co tu chodzi to ja nie wiem? Ecco 400 Series 12/24V led na giętkim trzpieniu Hella K-Led Blizzard 12/24V kolor żółty Lampy h3 Wesem w różnych kształtach i kolorach Pozdrawiam wszystkich.
 2. TommY

  Kolekcja lamp

  Ładnie wygląda z tym kloszem. Wojskowy kolor podstawy jest fabryczny czy była malowana?
 3. Przy okazji w tle na drugim zdjęciu załapał się inny słynny chemik MB Sprinter.
 4. Po numerach rejestracyjnych wnioskowałem że wóz rejestrowano kilka lat temu. Mój kolega ze szkoły na innym forum twierdzi że to rocznik 2015, więc to może przybliżony czas?
 5. Ciekawe graty w tym Chełmie ostatnio wypływają - widzę teraz klosz i przypaloną płytkę od LBX-21.
 6. TommY

  Chore oferty

  Wygląda to tak, że klient od tego pomarańczowego przy wycenie wzorował się bardziej na tym za 1000 i wyszło mu, że 500 to świetny plan. Za mało jest nas fanatyków takich sprzętów, i za dużo u nas zdrowego rozsądku aby się rzucać na tą okazję. Nie zapominajmy o tym, że łatwo jest nadal dorwać LBSa nówkę w opakowaniu i z papierem poniżej 200, i to z wysyłką. Moim zdaniem cena przestrzelona co najmniej dwukrotnie, ale podobno towar jest tyle warty ile kupujący zapłaci, więc kto wie...
 7. Tak na chłopski rozum to może ledowy przerywacz kierunkowskazów mógłby robić za flasher? Tylko musiałby się dogadać z Microledami co do amperów itd. Wtedy byłby to chyba tryb simultaneous single flash.
 8. Wysłałem odpowiedź na PW.
 9. Witam, potrzebuję uszczelek pod klosz jakie występowały w LBS-5, LBO-10 czy LBX-11/14. Interesuje mnie 5 sztuk. Najlepiej gdyby ktoś mnie poratował nowymi, ale i ładnymi używkami nie pogardzę. Pisałem już do Warszawy ale niestety u nich brak. Gdyby jeszcze ta sama osoba miała na sprzedaż zestawy mocujące Z-1 na śrubę M14 to już by była dla mnie pełnia szczęścia. Dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam.
 10. Witaj, był ostatnio taki sprzęt na licytacji, stan moim zdaniem bardzo ładny, i poszedł za 570. Może nawet ktoś z forum wygrał? Musisz obserwować internet i czekać, bo takie zabytki rzadko wypływają na sprzedaż. Dorzucam jeszcze link dopóki strona nie wygasła: https://allegro.pl/oferta/lampa-kogut-lb2-kolekcjonerska-10022472209
 11. Dziękuję za dobre słowo. Na poważnie wszedłem w ten temat jakieś 9 lat temu. Mam nadzieję, że o takie fotki chodzi, kolejność jest taka sama jak w Twoim poście.
 12. Witam w nowym roku i prezentuję nowe nabytki: Lampa GDO 10 H1 12V tym razem pod szyldem firmy Valeo Italy Ajba Megalux LA80012 12/24V Hella KL Rota Compact M 12/24V Na koniec dorzucam belkę straży leśnej po przeróbce kolorystycznej
 13. TommY

  Kolekcja lamp

  Ja na klosz stosowałem pastę G3 Farecla, ale efekt nie jest urzekający, spróbuję pójść za twoją radą to może się polepszy. Co do pierścienia, to u mnie nie ma czego polerować, bo chrom jest zjechany do gołej blachy. Masz jakiś pomysł, jak go odnowić?
 14. TommY

  Kolekcja lamp

  Bardzo ładnie wyszła ta czerwień. Czym polerowałeś klosz że taki połysk? Robiłeś coś z tym chromowanym pierścieniem czy oryginał?
 15. TommY

  LZP wiązka

  Witaj, mogę Cię poratować w temacie kolorów przewodów (wersja policyjna cee'd 1 gen.): oba czarne to masa tylko jest osobno dla odbiorników halogenowych i strobo śred. 4mm, stąd dwa grube przewody, czerwony zasilenie dużej przetwornicy do niebieskich błysków śred. ponad 2mm, pomarańczowy mała przetwornica pilot śred. 2mm, żółty podświetlenie napisu śred. 2mm, niebieski halogeny przednie śred. ponad 2mm, biało-czerwony halogen boczny lewy śred. 2mm, granatowy halogen boczny prawy śred. 2mm.