TommY

Registered
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

TommY last won the day on September 20 2020

TommY had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

Personal Information

 • Kraj pochodzenia
  Polska
 • Location
  Kłodnica Dolna

Recent Profile Visitors

866 profile views
 1. U mnie ten temat upadł. Ten stop z którego są odlane połówki obudowy poddał się korozji jak aluminiowa blacha. Powstał taki biały proszek i o szczelnym złożeniu całości można zapomnieć. Już teraz nie pamiętam czy wywaliłem toto na złom czy oddałem koledze __Michał__
 2. Dzień dobry, to są moje ostatnie zakupy: Sirena-Microboule 12-24V H1 Italy Hella KL 700 H1 24V Hella KL 7000M H1 12V Elektra LZ-2XpGW-12 rok 2008 w oryginale tylko po czyszczeniu i lekkiej polerce.
 3. Ładny stan napisów na "reklamie". Porządne czyszczenie i polerka na pewno zrobią różnicę. jak tam klosze od halogenów przednich? Często są ostro wypalone. Środek bardzo zawilgocony czy w miarę ok?
 4. Witam, z własnego doświadczenia mogę polecić koguta AEB 515, kraj produkcji Belgia. Wejdź do tematu o moich eksponatach i tam jest jego zdjęcie w ostatnim poście. Ma 10 diod led i 14 trybów błysku dostępnych z przycisku po zdjęciu klosza. Mocowanie na magnes i przyssawki uważam że wytrzyma więcej niż 80 km/h. Tutaj Masz link do strony producenta: https://www.aeb.be/en/product/flitslicht10led-magnetisch12-24v-or. Na koniec łap namiar na sprzedawcę u którego ja kupowałem osobiście nie jedną sztukę, bo mam do niego dość blisko i sobie pojechałem. W ogłoszeniu kogut jest podpisany jako numer "18":
 5. Zgadza się, ja mam to szczęście że sprzedawca mieszka w sąsiednim powiecie więc zakupy były bezpośrednio u niego i od razu z próbą działania sprzętów. Widząc takie zróżnicowanie modeli czułem się jak dziecko przy choince w święta. Sprzedawca myślał najpierw że mam jakąś firmę budowlaną czy drogową lub duże gospodarstwo rolne a ja tylko koguty hoduję. Przy większej ilości udało mi się też wytargować troszkę niższą cenę. Czy ktoś z was wie, w jakich krajach czy dziedzinach zielony to kolor ostrzegawczy/uprzywilejowany bo nie bardzo kojarzę?
 6. Cześć, długo tu nie zaglądałem ale jestem z nowymi zabawkami: Hella K-Led Nano 12/24V max 19W Hella RotaLED Compact 12/24V 10W podwójmy błysk CEA Saturnello 12-24V H1 Sacex Vega Led 12-24V 9W tryb rotacyjny CEA Taurus Led światło stałe sprawdzany na 12V Vignal Atlas Led 12-24V 17W podwójny błysk Sirena RKLE 200 12V H1 bliźniaczy model Bosch o tej samej nazwie Bosch RE 60 12V H21W BAY9S mechanizm obrotowy identyczny jak Sirena Eurorot Sirena Eurorot M 12V H21W COBO 35.090 12V COBO
 7. Fajny jest ten LBO-10T ze złączem DIN. Na żywo to chyba jeszcze takiego nie widziałem. Te pomarańczowe kierunkowe ledy jak się nazywają? Widzę też identyczne FSV Microled Plus i Elektra LBLK 6/1 jakie też niedawno sobie sprawiłem. Ogólnie bardzo fajne zabawki.
 8. Witajcie, oto nowe sprzęty u mnie: Pintsch Bamag Mini - Trioptic H1 12V Elektra LBL-20K1N niebieska 2019 rok ale na naklejce jest LBL-20K1 K, o co tu chodzi to ja nie wiem? Ecco 400 Series 12/24V led na giętkim trzpieniu Hella K-Led Blizzard 12/24V kolor żółty Lampy h3 Wesem w różnych kształtach i kolorach Pozdrawiam wszystkich.
 9. TommY

  Kolekcja lamp

  Ładnie wygląda z tym kloszem. Wojskowy kolor podstawy jest fabryczny czy była malowana?
 10. Przy okazji w tle na drugim zdjęciu załapał się inny słynny chemik MB Sprinter.
 11. Po numerach rejestracyjnych wnioskowałem że wóz rejestrowano kilka lat temu. Mój kolega ze szkoły na innym forum twierdzi że to rocznik 2015, więc to może przybliżony czas?
 12. Ciekawe graty w tym Chełmie ostatnio wypływają - widzę teraz klosz i przypaloną płytkę od LBX-21.
 13. TommY

  Chore oferty

  Wygląda to tak, że klient od tego pomarańczowego przy wycenie wzorował się bardziej na tym za 1000 i wyszło mu, że 500 to świetny plan. Za mało jest nas fanatyków takich sprzętów, i za dużo u nas zdrowego rozsądku aby się rzucać na tą okazję. Nie zapominajmy o tym, że łatwo jest nadal dorwać LBSa nówkę w opakowaniu i z papierem poniżej 200, i to z wysyłką. Moim zdaniem cena przestrzelona co najmniej dwukrotnie, ale podobno towar jest tyle warty ile kupujący zapłaci, więc kto wie...
 14. Tak na chłopski rozum to może ledowy przerywacz kierunkowskazów mógłby robić za flasher? Tylko musiałby się dogadać z Microledami co do amperów itd. Wtedy byłby to chyba tryb simultaneous single flash.
 15. Wysłałem odpowiedź na PW.