Modulator SG-U


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie mam dwie szt. polskich modulatorów SG-U i szukam schemtu podłączenia - kable nie są opisane wiec nie wiem co i jak a nie chciałbym uszkodzić. W zasadzie to podobno te modulatory nie wytrzymywały dłuższych czasów włączenia i coś tam się paliło, podobno późniejsze edycje były już pod tym względem usparwnione... Dlatego nie wiem czy w ogóle pociągną temat tej mojej beliki świetlnej i syreny Jakby ktoś wiedział co i jak z tym modulatorem to będę wdzięczny za info - 2 szt mi nie potrzebne więc mogę jeden z nich sprzedać/zamienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Jeśli chodzi o instrukcje to wątpię żeby ktoś nią dysponował. Można rozebrać sprzęt i po elektronice dojść które wyjście za co jest odpowiedzialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego generatora podłącza się 2 głosniki tubowe unitra-tonsil 10W tego 100W Ci nie pociągnie, wyślij fotki na maila to Ci powiem jak go uruchomić (najlepiej bez pokrywy górnej). Chętnie jeden przygarnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fachowiec dzięki za info. Szkoda, że nie pociągnie głośnika 100W (choć w sumie nie wiem ile ten mój ma bo wszystkie oznaczenia zniknęły z naklejki z biegiem lat...). Sporo rzeczy jeszcze mi potrzeba do auta więc rzuć mi jakiś temat bo chyba najchętniej bym wymienił SG-U na coś innego (niekoniecznie modulator) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się