[KUPIĘ] Generator GAM-150


Przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem zainteresowany kupnem generatora marki [b]PW Gamet[/b], model [b]GAM-150[/b]. Czego dokładnie szukam? Generatora spełniającego te wymagania: - obowiązkowo napięcie zasilania [b]12V [/b](24V nie chcę, tego jest pełno na allegro i dawno bym już go kupił gdybym potrzebował), - [b]starszy typ modulacji[/b], tzn. Fiat Ducato, Mercedes Sprinter ewentualnie ([b]dźwięków z PA-300 nie potrzebuję[/b]), - w pełni [b]sprawny i kompletny[/b] technicznie, - w [b]dobrym[/b] stanie wizualnym, - cena sięgająca do [b]max 450 zł[/b] brutto (ewentualnie jakaś negocjacja w zależności od stanu generatora jak i pozostałych załączonych do niego akcesoriów), [img]http://elightbars.pl/forum-dyskusyjne/gallery/image.php?mode=medium&album_id=18&image_id=59[/img] Najlepiej ten model co jest tutaj: [youtube]8l9Wa2_XlwY[/youtube] Kontakt: Propozycje sprzedaży proszę o przesłanie na maila: [b]przemek [i][małpiszon][/i] wp.tv[/b], ciężko będzie mi rozmawiać na ten temat telefonicznie podczas pracy. Maila zawsze na spokojnie będę mógł przeczytać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

[size=150][b]OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE[/b][/size] [i]Temat zamykam.[/i]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...

[size=150][b]OGŁOSZENIE ODŚWIEŻAM!!![/b][/size] [i]Temat otwieram i czekam na oferty :)[/i] Tym razem typ dźwięków jest mi obojętny. Potrzebuję generatora w dobrej kondycji :) Cena max [b]350 zł![/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.