Wideoporadnik odc. 2 - Elektra - GES 110

Przemek

Recommended Posts

Jest to już drugi odcinek z serii wideoporadników z prezentacją działania popularnych manipulatorów. Dzisiaj przedstawiam działanie wszystkich funkcji modulatora dźwięków ostrzegawczych popularnej firmy rodem z Warszawy - oczywiście chodzi o Zakłady Elektromechaniczne "Elektra", a modulator który będę wykorzystywał do dzisiejszego odcinka to GES-110.

Mam nadzieję, że dzięki obejrzeniu tego wideo-poradnika wiele wątpliwości zostanie rozwianych, a ponadto każdy będzie:
- wiedział jak włączyć sygnały dźwiękowe,
- rozumiał działanie przycisków manipulatora w sekcji świateł ostrzegawczych,
- znał obsługę manipulatora podczas wydawania komunikatów głosowych,
- potrafił wyłączyć sygnały dźwiękowe,
- świadomy funkcji prawego przycisku w sekcji dźwięku.

View full artykul

• 3 months later...

Jest to już drugi odcinek z serii wideoporadników z prezentacją działania popularnych manipulatorów. Dzisiaj przedstawiam działanie wszystkich funkcji modulatora dźwięków ostrzegawczych popularnej firmy rodem z Warszawy - oczywiście chodzi o Zakłady Elektromechaniczne "Elektra", a modulator który będę wykorzystywał do dzisiejszego odcinka to GES-110.

ges110_on.jpg

Mam nadzieję, że dzięki obejrzeniu tego wideo-poradnika wiele wątpliwości zostanie rozwianych, a ponadto każdy będzie:

• wiedział jak włączyć sygnały dźwiękowe,
  • rozumiał działanie przycisków manipulatora w sekcji świateł ostrzegawczych,
  • znał obsługę manipulatora podczas wydawania komunikatów głosowych,
  • potrafił wyłączyć sygnały dźwiękowe,
  • świadomy funkcji prawego przycisku w sekcji dźwięku.

Edited by Przemek

• 1 month later...
Guest

Czy istnieje w sieci manual do podlaczenia motoroli do tego sprzeta Jakich wtyczek jakich kabli ( grubosci) uzyc

Nie wiem jakiej grubości mają być kable, ale wtyk do GESa to zwykły duży Jack 6 bądź 7 mm (nie pamiętam dokładnie) Poszperam w wolnej chwili w instrukcji GESa co piszą na temat podłączenia radiostacji.

• 2 months later...

Czy mam rozumieć, że "dzięcioł" to "horn" wg. Elektry? Bo tak z instrukcji by wynikało... :o

Yyy. Ale to nie jest chwilowe, to jest modulacja... o.O Widać, jak Elektra sie zna :D