Rekomendowane odpowiedzi

[color=#FF0000]W[/color]itam[color=#FF0000]. J[/color]aki najlepiej [i]wybrać[/i] [przyp. red.] głośnik do syreny [color=#FF0000]-[/color] nie drogi[color=#FF0000],[/color] taki do 200 zł co ma dużo ohm[color=#FF0000]?[/color] [color=#FF0000]M[/color]am gam 150[color=#FF0000],[/color] ale to kicha[color=#FF0000], bo[/color] za cichy trochę jest [color=#FF0000]([/color]ma 6 ohm[color=#FF0000])[/color] [color=#FF0000]C[/color]zy mogę podłączyć zwykły głośnik czy tylko specjalny do syren[color=#FF0000]?[/color]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego dobrego za 200 zł nie znajdziesz szybko. Może się trafić jakaś dobra oferta, ale to trzeba sporo czekać jeśli chodzi o nasze krajowe allegro. Szybciej coś wyrwiesz na ebay'u, ale tam to już różnie jest z tą wysyłką do Polski. Ogólnie głośnik GAM150 posiada impedancję 6 Ohm oraz moc 150W, głośnik płaski Elektry ma impedancję 8 Ohm, ale już moc jest niższa 100W - myślę, że te dwa głośniki są sobie praktycznie równe. Ja polecałbym głośniki marki Federal Signal, Whelen, bądź Code3, ale to niestety wiąże się z o wiele większym wydatkiem. Niestety bezpieczeństwo kosztuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...

poszukuje jakiegos dobrego głosnika jak ktoś ma na zbyciu proszę o kontakt belka1-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać ogłoszenie w odpowiednim dziale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się