Pintsch-bamag TOPas BT-120 + TOpas100 SWH + K-MS 20 Mobile sirene


kamilk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć grupa.

Jest osoba która ogarnia temat niemieckich belek itp. Mam zagwózdkę z podłączeniem manipulatora TOPas BT-120. poszukuje rozpiski ,czy też opisu środkowego gniazda, tu brakuje mi wtyczki w wiązce molex 10pin .

Znalazłem schematy, ale nic nie czaje z tego.

wraz z manipulatrem TOPas BT-120 , mam belkę TOpas100 SWH na stroboskopach .

Co ciekawe. szukałem już takiej belki . ale jakoś słabo. Ponieważ belka o tym symbolu jest ,moim zdaniem inna niż ta co ja mam.

moja jest wyposażona w dwa stroboskopy l/p . Dwa halogeny świecące do przeodu, dwia głośniki też skierowane do przodu. Ale jej tylna część to napis.

Sterownik dzwieków to ,dwu wtyczkowy ,model K-MS 20 Mobile sirene.

w jego przypadku ustaliłem tylko że to co jest na nim napisane ,to są to tylko rodzaje dzwieków nic wiecje.

Listwa z napisemm to model Pintsch-bamag  typ LED-Anzeige, hinten RE  - PB-Nr.4-5025-8400.224X

w jej przypadku ustalone tylko to że posiada trzy przewodu do podłączenia .

Ale co ciekawe . W belce musiała być jeszcze jedna taka listwa z napisem , świecąca do przodu, ponieważ jest druga wtyczka też z trzema przewodami , idaca do środek belki, w miejsce w którym ,aktualnie są halogeny.

Dodatkowo .

Z sterownika z belki ,model K-MS 20 Mobile sirene , wychodzą trzy dość grube przewody. Czerwony ,czarny ,zielony. tu pytanie  ,czy to jest podłączenie zasilania ?

Pytanie , proźba do was . Czy był by ktoś w stanie pomóc ogarnać połączenia tego w całość. By sprawdzić czy to działa,jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się