GAM 150 12 v pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, w jednej z karetek PR mam GAM 150, podlaczone sa przyciski 1,23,horn,A - wszystkie swiatla na raz (niebieskie).

Ostatnio zauwazylem ze przy wciskaniu PTT, swieci sie nie tylko horn i 1 ale dodatkowo 3 i C - czy wiecie po co, czemu? Nic sie nie dzieje jak wciskam np C (przy wcisnietym PTT) podkreslam ze po puszczeniu PTT przycisk C jest nieaktywny.

 

Drugie pytanie, czy jest mozliwosc, kombinacja klawiszy, podglosnic/przyciszyc glosnik - sygnaly dzwiekowe?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Mam kawaleczek instrukcji.

''1. Podswietlenie klawiszy mozna zalaczyc i wylaczyc przez wcisniecie jednoczesne mikrofonu i klawisza 3.

2. Tryb nocny/dzienny mozna zalczyc i wylaczyc przez wcisniecie jednoczesne klawisza mikrofonowego i klawisza C (zmieniszenie mocy sygnalu dzwiekowego)."

 

Mam nadzieje ze pomoglem

Pozdrawiam i wesolych swiat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Fed za odpowiedz, moglbys jeszcze doczytac i dac znac: jak wcisne PTT + C to wlacze/wylacze tryb nocny. Rozumiem ze jest to sygnalizowane poprzez swiecenie sie przycisku C. Pytanie: jak C jest podswietlone to tryb nocny jest wlaczony czy wylaczony??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

Podepnę się pod temat.

Potrzebuję odseparować manipulator od generatora (jest to starsza wersja z klawiaturą jak w Ducato) i tu pojawia się pytanie: czy niezbędny jest zakup kostki łączącej i kabla bezpośrednio w serwisie PW GAMET czy równie dobrze mogę skorzystać ze zwykłej kostki i kabla RJ-45?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj. Co masz na myśli pisząc "odseparować"? Chodzi Tobie o to, że aktualnie manipulator masz podpięty bezpośrednio do generatora i problemem jest przeniesienie generatora w inne miejsce, lecz kabel spiralny jest zbyt krótki? Pytasz się po prostu, czy możesz zrobić "przedłużkę" stosując zwykły kabel sieciowy i łącznik RJ-45?

 

Co do łącznika (beczki) to powiem, że stosują zwykłe tradycyjne jak do sieci komputerowych - tu się nic nie zmienia. Kabel chyba także jest najzwyklejszy, ale ręki sobie nie dam uciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi mi o zrobienie przedłużki między generatorem a manipulatorem gdyż obecnie jest on wpinany bezpośrednio w generator

Dzięki za odpowiedź. Spodziewałem się że to łącznik będzie jakimś specjalnym elementem, więc cieszę się, że nie muszę wydawać na to pieniędzy bo akurat mam pod ręką kabel i łącznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość to podepnij, sprawdź i zdaj relację czy działa, bo sam jestem ciekaw Z tego co kojarzę to bodajże Federal Signal jakoś specjalnie odwraca kolejność przewodów, więc tam to nie zadziała, ale Gamet powinien grać i buczeć jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kabel nie jest skrosowany to powinno normalnie działać, i w Gamecie i w Federalu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Dopiero teraz znalazłem chwilę czasu, żeby podpiąć i sprawdzić. Wszystko działa jak należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się