Symbianix

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Symbianix

 1. Symbianix

  20200701_152400

  Lampa Elektra LBL-20K 1N-2K dwukolorowa niebiesko-czerwona
 2. Fajnie, dzięki za pomoc Pozdrawiam
 3. Witam wszystkich serdecznie. Mam takie pytanie odnośnie lampy LBO-10 K1 K czyli "kojaka" montowanego na śrubę na stałe Chciałbym wiedzieć,czy lampa posiadała dwie gumowe podkładki i metalową dociskową i czy ta metalowa, o ile była to czy miała tę samą średnicę co w lampach typu LBS-5 , LBX, lub LBO-10 T. Będę wdzięczny,ponieważ chcę taką lampę odtworzyć Pozdrawiam Serdecznie Symbianix68
 4. No proszę ,jak pięknie przeszklona belcia. Wstawiłbym do niej ze sześć mechanizmów obrotowych i wtedy zapłonęłaby niczym Aperodynic z filmu pt." ADAM 12"
 5. No to pięknie??
 6. Ja kupowałem jakieś 2 lub 3 miesiące temu, proponuję się pośpieszyć,o ile jeszcze będą, to niewątpliwie wisienka na torcie Pozdrawiam Serdecznie ??
 7. A pewnie,że tak ??
 8. Kształtki są nieco jeśniejsze od boczków, ale i tak jest to unikatowa sprawa ,bo przecież aktualnie nigdzie w Polsce chyba nie jeżdżą takie belki
 9. Belka LZ Elektry oryginał zielona
 10. Symbianix

  Elektra - LBX-21 (zielona)

  Na początku zielone belki LZ były produkowane na zamówienie dla straży leśnej,a potem wymyśliła sobie taki kolor zieleń miejska w Warszawie, ale to podobno zamierzchłe czasy.
 11. Symbianix

  Elektra - LBX-21 (zielona)

  Co do kształtek LZ to faktycznie Elektra kiedyś produkowała kształtki do tych belek, ale zielone transparentne, pomimo upływu czasu osobiście kupiłem takie dwie długie i dwa boczki i to całkiem niedawno ,bo jakieś trzy miesiące temu w sklepie Elektry. Trzeba tylko pogadać ze sprzedawcą i powiedzieć co potrzeba. Kiedy ja kupowałem ,to mieli jeszcze trochę tego na magazynie. Polecam spytać czym prędzej?
 12. Symbianix

  Elektra - LBX-21 (zielona)

  Tak jak pisałem wcześniej, kombinacja bezbarwnego lakieru nitro połysk z domieszką tuszu do pieczątek.
 13. Symbianix

  Elektra - LBX-21 (zielona)

  Nie malowany,tylko farbowany ? Muszę jednak przyznać,że to małe oszustwo jednak mi się udało, bo moim celem było sprawdzenie po części ,czy replika podpadnie opinii publicznej ,czy nie. Lampa była by bardziej wiarygodna gdybym wmontował pomarańczową soczewkę . No cóż tak jak kiedyś napisałem w jednym poście,że gdy nie będę miał możliwości nabycia oryginalnej LBX-21 ,to po prostu taką sobie najzwyczajniej zrobię ? Pozdrawiam Serdecznie ?
 14. Symbianix

  Elektra - LBX-21 (zielona)

  LBX-21 wersja zielona
 15. Żadne ledowe lampki nigdy nie dorównają prawdziwym stroboskopom. Dziwię się ,dlaczego producenci lamp ostrzegawczych poszli tą drogą a nie trzymają fasonu i nie produkują już dobrych widocznych z daleka lamp. Duch czasu i postęp nie zawsze przynosi oczekiwane efekty.