Symbianix

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Symbianix last won the day on July 27 2020

Symbianix had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

1 Follower

Recent Profile Visitors

925 profile views
 1. Lampa Elektra LBL 20K1N - 2K dwukolorowa niebiesko-czerwona
 2. Fajnie, dzięki za pomoc ???? Pozdrawiam
 3. Witam wszystkich serdecznie. Mam takie pytanie odnośnie lampy LBO-10 K1 K czyli "kojaka" montowanego na śrubę na stałe Chciałbym wiedzieć,czy lampa posiadała dwie gumowe podkładki i metalową dociskową i czy ta metalowa, o ile była to czy miała tę samą średnicę co w lampach typu LBS-5 , LBX, lub LBO-10 T. Będę wdzięczny,ponieważ chcę taką lampę odtworzyć Pozdrawiam Serdecznie Symbianix68
 4. No proszę ,jak pięknie przeszklona belcia. Wstawiłbym do niej ze sześć mechanizmów obrotowych i wtedy zapłonęłaby niczym Aperodynic z filmu pt." ADAM 12"???
 5. Ja kupowałem jakieś 2 lub 3 miesiące temu, proponuję się pośpieszyć,o ile jeszcze będą, to niewątpliwie wisienka na torcie Pozdrawiam Serdecznie ??
 6. Kształtki są nieco jeśniejsze od boczków, ale i tak jest to unikatowa sprawa ,bo przecież aktualnie nigdzie w Polsce chyba nie jeżdżą takie belki
 7. Belka LZ Elektry oryginał zielona
 8. Symbianix

  Elektra - LBX 21 (zielona)

  Na początku zielone belki LZ były produkowane na zamówienie dla straży leśnej,a potem wymyśliła sobie taki kolor zieleń miejska w Warszawie, ale to podobno zamierzchłe czasy.
 9. Symbianix

  Elektra - LBX 21 (zielona)

  Co do kształtek LZ to faktycznie Elektra kiedyś produkowała kształtki do tych belek, ale zielone transparentne, pomimo upływu czasu osobiście kupiłem takie dwie długie i dwa boczki i to całkiem niedawno ,bo jakieś trzy miesiące temu w sklepie Elektry. Trzeba tylko pogadać ze sprzedawcą i powiedzieć co potrzeba. Kiedy ja kupowałem ,to mieli jeszcze trochę tego na magazynie. Polecam spytać czym prędzej?
 10. Symbianix

  Elektra - LBX 21 (zielona)

  Tak jak pisałem wcześniej, kombinacja bezbarwnego lakieru nitro połysk z domieszką tuszu do pieczątek.