lbs5

Registered
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

lbs5 last won the day on September 7

lbs5 had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

1 Follower

Personal Information

 • Kraj pochodzenia
  Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do sprzedania mam używane głośniki do belek jak w tytule. Cena 200 zł za sztukę plus wysyłka. Głośniki są używane, na odbudowach mogą występować drobne uszkodzenia lub otarcia.
 2. Ciekawe- belka mocowana wzdłużnie. W zasadzie, to czemu nie ? https://gratka.pl/motoryzacja/volkswagen-transporter-t4-kanalizacja-kamera-do-penetracji-rur-wuko-zasilanie/ob/15938327
 3. Dawno nic nie było. Wrzucam zatem fotkę z olx.
 4. Dziękuje za umieszczenie zdjęć. Faktycznie ciekawy okaz. Szkoda, że nie oryginał, ale też ma swoją "wartość" historyczną i fajnie jak byś go zostawił w takim stanie- chociaż kusi powrót do oryginalnego LBX-3. Ciekawe muzeum się tworzy . Och , żeby tak mieć tylko miejsce na taką wystawę, to powstałby też oddział "południe" muzeum . Gratuliję kolekcji i wypatrzenia na czas tej lampy w tym kogutowym złomie
 5. lbs5

  Wolne Rozmowy

  (NIE) UPRZYWILEJOWANA KARETKA https://motoryzacja.interia.pl/wideo/video,vId,3082766
 6. I to się nazywa, praca w komfortowych warunkach.
 7. lbs5

  WHELEN EDGE 9000

  Mam do sprzedania kultową amerykańską belkę Whelen. 4 stroboskopy kierunkowe plus podświetlany napis AMBULANS ( z drugiej strony niebieski profil). Lampa jest zupełnie nowa w oryginalnym opakowaniu. Dla forumowiczów możliwy rabat 10%. https://www.olx.pl/d/oferta/kogut-belka-usa-police-ambulance-whelen-nie-federal-CID767-IDIHqUq.html#55ae3eed8e
 8. Mogę rozważyć sprzedaż jednej sztuki w stanie jak na zdjęciu
 9. lbs5

  Chore oferty

  Prawda jest taka, że to lampa z pierwszego roku produkcji modelu lbs5. Do 1978 roku produkowane były lb5. Tak więc patrząc na to z takiego punktu widzenia, to np. dla kolekcjonera lamp lbs może to być ciekawy egzemplarz. Wygląda rzeczywiście na nówkę sztukę, podkładki też są zgodne z modelem, tabliczka niewytarta. Cena faktycznie wysoka, ale jak się znajdzie na to klient, to znaczy że cena była odpowiednia.
 10. lbs5

  Kolekcja lamp

  Farecla tylko mechanicznie i dużo wody, wtedy wychodzi super. Co do lb2 fajnie, że pojawiają się kolejne sztuki. Cały czas ta lampa jest dla mnie zagadką. Wygląda tak jakby Elektra przyczepiała tylko tabliczki do jakiejś niemieckiej Helli z tamtego okresu. Kolejny model lb3 miał praktycznie zmienione wszystkie elementy i technologicznie był krok do tyłu w stosunku do dwójki. Klosze w dwójkach też były nieco inne - smuklejsze- z kruszącego się po latach tworzywa. Pierwsze trójki miały niższe klosze, ale tworzywo to samo - może robili je w tej samej wytwórni?
 11. Ładne sprzęty. Gratuluję takiej wystawki ?
 12. Dziękuję za cenną wskazówkę.... Jeszcze jedno pytanie. Z przetwornicy wychodzi 5 przewodów. Rozumiem, że dwa to zasilenie przetwornicy , a te trzy to wyjście na układ stroboskopowy ?
 13. Podejmę się pod ten wątek, bo chciałbym się dowiedzieć do którego modułu stroboskopowego dedykowana jest przetwornica ze zdjęcia?