Ciekawe rozwiazanie ambulanse Szczecin.


Rekomendowane odpowiedzi

Jest to "nakładka" sygnalizacyjna typu Delfis od Ambulanzmobile. Firma zajmuje się zabudową ambulansów typu A, B, C tak jak w Polsce Autoform, WAS, AMZ itp. Co do oświetlenia to naprawdę ciekawe rozwiązanie technologiczne, jednakże z tego co kojarzę to bardzo drogie jeżeli chodzi o przeciętną polską kieszeń :? Polska strona: http://www.ambulanzmobile.pl Niemiecka: http://www.ambulanzmobile.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest filmik promo [youtube]0XgvzW6O1CE[/youtube] Co prawda w barbarzyńskim języku ale można popatrzeć jak świeci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście jakoś takie rozwiązanie do gustu nie przypadło, może dlatego że to wygląda dziwnie, co najmniej jak ufo ;) Jestem ciekawy jak ze szczelnością w takim rozwiązaniu, na pewno jest to bardzo dobrze przemyślane, no ale jak co jakiś czas dostawałaby się przez jakąś szczelinę woda to nieciekawie ;| Po za tym z tyłu wygląda na to, że jest bardziej podniesione niż to jest w przypadku normalnego "koguta" a wiadomo, że czasami trzeba wjechać gdzieś, gdzie może być ograniczenie wysokości, a w wypadku tak wysokiej karetki to ma znaczenie... Mimo wszystko ciekawe rozwiązanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

W zeszłym roku miałem okazję wymieniać palniki w takich lampach zabudowanych w VW T5. Co do szczelności: generalnie szczelne, ale (zawsze jest jakieś ale) po pewnym czasie "lubią" rozklejać się klosze. Radziłem sobie z tym za pomocą kleju do szyb. Dostęp do elektroniki- tragedia. Wymaga rozmontowania części zabudowy, zdolności akrobatycznych i rąk małego dziecka- szczególnie w tylnych lampach. Jak będę coś naprawiał w najbliższym czasie w tych keretkach to wrzucę fotki. Pozdrawiam. lopez-ck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się