Recommended Posts

Czo艂em 馃槈

Jaki艣 czas temu w 艂apki mi wpad艂a pusta obudowa od LZP-2XpXpW - pusta, w sensie bez b艂yskownik贸w i elektroniki, ale z wi膮zk膮. Postanowi艂em to teraz posk艂ada膰 do kupy na cz臋艣ciach jakie wygrzeba艂em tu i tam, ale mam pewien problem z wi膮zk膮.

Jedyny schemat pod艂膮czenia LZP/LZ jaki znalaz艂em, to taki na dwa punkty 艣wietlne, bez informacji kt贸ry przew贸d (kolor, przekr贸j) odpala b艂ysk czerwony. Mam nadziej臋 偶e dzia艂a to niezale偶nie od "du偶ej" przetwornicy, bo akurat do lamp niebieskich mam remix Whelen/Gamet 馃槃

Inn膮 dziwn膮 kwesti膮, jest fakt, 偶e z belki chyba wychodz膮 dwa przewody masowe o 艣rednicy ok. 4mm (czyli przekroju 6mm2), a na schematach nie widzia艂em nigdy wi臋cej ni偶 2,5mm2 偶eby by艂 polecany, nawet przy dodatkowych halogenach. To w ko艅cu na jakiej 艣rednicy (polu przekroju) przewody mam pu艣ci膰? I gdzie w艂a艣ciwie, bo co艣 mi m贸wi, 偶e przynajmniej jeden z tych przewod贸w ma si臋 艂膮czy膰 z mas膮 auta na karoserii.

Jakby kto艣 mia艂 jakie艣 informacje/schematy to czekam, bo nie wiem jakie przewody zam贸wi膰
馃槢

Witaj, mog臋 Ci臋 poratowa膰 w temacie kolor贸w przewod贸w (wersja policyjna cee'd 1 gen.): oba czarne to masa tylko jest osobno dla odbiornik贸w halogenowych i strobo 艣red. 4mm, st膮d dwa grube przewody, czerwony zasilenie du偶ej przetwornicy do niebieskich b艂ysk贸w 艣red. ponad 2mm, pomara艅czowy ma艂a przetwornica pilot 艣red. 2mm, 偶贸艂ty pod艣wietlenie napisu 艣red. 2mm, niebieski halogeny przednie 艣red. ponad 2mm, bia艂o-czerwony halogen boczny lewy 艣red. 2mm, granatowy halogen boczny prawy 艣red. 2mm.

• Like 1