Haztec EuroSmart 8-82613-4 PL4.0


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu wszedłem w posiadanie generatora Haztec EuroSmart 8-82613-4 PL4.0, w stanie nieznanym. Jako że miałem chwilę czasu na urlopie postanowiłem wreszcie ruszyć temat, no i taka trochę ściana, bo nie mam wtyczek oryginalnych - coś tam z tych głównych może dopasuję z TME, ale nie o tym. Wyczytałem, że ten generator ma możliwość programowania, m.in. tonów syren, czy mocy i impedancji wyjściowej głośników. Niestety jak to zrobić, (nawet w celu odczytania bieżącej konfiguracji) to już nie wiem - oryginalna wersja 8-82613 ma wejście USB do programowania, a w tej jest jakieś złącze 5-pinowe. Oprogramowanie też nigdzie nie ma. Pisałem do producenta i generalnie zostałem olany całkowicie.

Teraz pytanie, czy ktoś ma instrukcję/okablowanie, lub wie kto to sprowadzał/zamawiał? Znaczy kto był dystrybutorem w Polsce. Choć szanse są marne, że uda się to uruchomić niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że swego czasu Terenowiec był dystrybutorem, a przynajmniej sprzedawcą. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Maćku, pisałem do nich nawet 😝 Mają Hazteca w ofercie, ale akurat na temat tego konkretnego modelu nabrali wody w usta... Czyli chyba będzie z tego modulatora stylowy przycisk do papieru. A szkoda, bo patrząc choćby po funkcji programowego dopasowywania mocy i impedancji głośnika jest to całkiem fajny sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się