gam 150 pcb 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowni forumowicze co oznacza symbol PCB 3.0 przy GAM 150. Interesuje mnie taki modulator, ale nawet producent takowego nie posiada. Chodzi o coś takiego: [youtube]WvAqFDE193I[/youtube] pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCB 3.0 to wersja z modulacjami skopiowanymi z PA300Series Federsl Signal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety [b]Maciej[/b], mylisz się. [u]PCB 3.0 jest to tylko wersja manipulatora.[/u] Tutaj macie wersję manipulatora PCB 3.0 przygotowanej dla ITD. Ten generator przedstawiony na filmiku to [b][url=http://www.pwgamet.com/produkty/generatory/generator-gam-150-12v/]GAM 150R[/url][/b], typowo przystosowany do pojazdów straży pożarnej. Poniżej przedstawiam zdjęcia mojego generatora i manipulatora w wersji PCB 3.0 (klawisze od GAM 150E) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-sJgBeW5Tu9I/UUNxV09s0qI/AAAAAAAAB10/GVztZXFPQcs/s480/GAM150e-ITD.jpg[/img][img]https://lh4.googleusercontent.com/-E7_vy8WCQco/UUNxoPdgedI/AAAAAAAAB2A/o6tG4ZE-DPI/s480/GAM150e-ITD%2528instrukcja%2529.jpg[/img][img]https://lh3.googleusercontent.com/-_3qWvueryeE/UUNxWCjzFCI/AAAAAAAAB14/nM6fNUVvaZU/s640/GAM150E-ITD%2528naklejka%2529.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapomniałem dodać jeszcze jakie dźwięki są w tym manipulatorze! D: Są identyczne jak w policyjnych Sprinterach, wideo z tymi dźwiękami poniżej [youtube]5xMGNoDVysk[/youtube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, to może pokusisz się o zrobienie zestawienia Gametów? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zestawieniem będzie trudno, bo tego jest masa. Ja bardziej myślę nad poradnikami, które w tym roku się na pewno pojawią na łamach eLightbars.pl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

Witam, To ja zaprojektowałem ten generator - jak i wszystkie inne modele. Wbrew pozorom sygnały nie są skopiowane z generatora Federala. To dosyć skomplikowana formuła matematyczna, która właśnie brzmi jak słynny WAIL z PA300. Masz pytania dotyczące tego sprzętu - pytaj śmiało: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem historię na temat dźwięków w stylu "PA300" właśnie w generatorach GAM. Powiem szczerze, że naprawdę podziwiam za wstrzelenie się w częstotliwość i "podwójną falę" ;) Jest trudno rozpoznać, czy jest to oryginał, czy też nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to gratulacje za zaprojektowanie modulatora :) Wiem że Gamet na samym początku sprzedawał modulatory made in China ale teraz robią już chyba wszystko samodzielnie. Swego czasu byłem w firmie Gamet i miałem mały pokaz tego generatora. Teraz właśnie firma wypuściła GAM-Touch :) też Pana autorstwa ? No to jak będziemy mieli jakiś zepsuty generator to wiemy gdzie ewentualnie można dzwonić o pomoc (naprawę) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GAMET faktycznie sprzedawał kiedyś chińskie generatory. Zaprojektowałem ten sprzęt praktycznie od nowa. Została tylko ideologia wzmacniacza typu push-pull... pracujemy w tej chwili nad generatorem równie głośnym, lecz dwukrotnie mniejszym i całkowicie "zimnym". GAMET-TOUCH -> czyżbyśmy mowili o panelu dotykowym ? Jeżeli tak, to tez my za tym stoimy ... i będziemy to rozwijać jako TECHNO-LAB.

Jeżeli chodzi o pytania do GAM150 to proszę śmiało na [email protected].

 

Pozdrawiam,

Paweł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobić coś nie jest aż tak wielkim wyczynem ale wprowadzić do produkcji i zrobić wszystkie homologacje to są koszty gigantyczne. Kiedyś zrobiłem lampę multi color ale wykonanie certyfikacji na takie cudo to grube dziesiątki tysięcy

Jedynie co zostało po projekcie to słabej jakości film (

) i elektronika w kartonie na strychu

A jakieś ciekawości nowości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się