Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś / podłączał radio do ZURY? Chodzi mi o to, że w mojej 1120 jest jeden kabelek, bodajże niebieski służący do tego, natomiast ja chciałbym zarobić na nim końcówkę minijack 3,5mm aby mieć możliwość podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku i nadawania... powiedzmy komunikatów :lol: Więc takie pytanka podstawowe: 1. Gdzie jest masa sygnałowa? 2. Podłączenie do ZURY nie uwali mi odtwarzacza mp3/telefonu? No chyba że ktoś chciałby to solidnie opisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ZURY. Tu masz instrukcje :[url]http://fedlight.fm.interii.pl/zura%203120/FEDlight-OPIS%20ZURA.pdf[/url] Jak podłączyć? Z zury wychodzi kostka i jeden wolny kabel. Tym wolnym kablem jest wyjście audio. Z tego, co wiem to minijack ma wyjcie na 3 kabelki (masa (GND),lewa, prawa). Nasza zura ma tylko dwa wyjścia (masa i LP). [img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSnx69-fZVTW1mHIok_3xrzX75xWHnc0fuYfy4tRhsGKDRLCKkSFJ9IkCk[/img] Wyprowadzasz 2 kable z minijacka. GROUND, czyli masę i 2 kabelek L+P. Łączysz to z ZURA i gotowe (UWAGA- kabel wychodzący z ZURY w pojedynczej izolacji to GROUND (masa) a w dodatkowej to audio (LR).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki - chyba po prostu nie spojrzałem że w izolacji są 2 kable. Co do minijacka to jest też wersja mono z dwoma stykami... Tak czy siak to już nie problem teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O też mi się to przyda! Jutro właśnie się za to zabrałem i miałem dzwonić po informację do serwisu w Radomiu :D Dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIEEE!!! Panowie, zwierając lewy i prawy kanał robimy zwarcie! Z minijacka bierzesz GND i Lewy channel!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się