Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/18/2022 in all areas

 1. 1 point
  Cześć, już od jakiegoś czasu mam problem z moją LBO-2000. Układ przeniesienia napędu podczas pracy wydaje z siebie głośny terkot. Nie byłoby to problemem, gdybym z lampy korzystał w samochodzie, ale używam jej tylko w domu, więc hałas bardzo mi przeszkadza. Próbowałem z tym walczyć na różne sposoby: zmieniałem ustawienie silniczka, wymieniałem go na inny model, dodawałem silikonowe podkładki, wymieniałem ślimaka na plastikowy, raz nawet nałożyłem na zębatkę smar. Niestety, nic nie pomagało. Miałem już w rękach kilka różnych mechanizmów do LBO/LZ, starszych i nowszych, i wszyst
 2. 1 point
  Warto wiedzieć. Nie wiem i nie mam pewności czy to ta sama sztuka. Po prostu wykazywała takie objawy i po wymianie kabla zniknęły. Stawiam na szczęście, oby federal działał długo.
 3. 1 point
  jeśli to ta sama sztuka to miałeś dużo szczęścia. Niestety w większości takich przypadków kończy się popalonymi ferrytami w generatorze i trzeba to wymieniać.
 4. 1 point
  Witaj. Prawdopodobnie zakupiłem tego federala na aukcji za 200zł. Dotarł do mnie i faktycznie wykazywał opisane objawy. Na szczęście rozwiązałem problem. Pomyślałem, że przecież skoro kabel się nagrzewa to trzeba go wymienić. Podłączyłem manipulator do centralki innym kablem rj45 i federal działa w stu procentach. Na przyszłość dla Ciebie i pozostalych użytkownikow, może się przyda.