elektroniktczeski

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jak w tytule, Straż graniczna otrzymała pierwsze pojazdy (marki seat) z belką FSV któej prototyp był prezentowany na tegorocznym POLSECURE. Co sądzicie o nowym produkcie FSV?
 2. Jestem zainteresowany kupnem belki ostrzegawczej, działającej, ma to być cześć kolejkcji. Cena do 1000zł. Najbardziej interesowała by mnie używana belka firmy Gamet lub Elektra.
 3. Dzień dobry, zastanawiam się nad kupnem dwóch pomarańczowych lamp kierunkowych WAŚ W218 (https://www.was.eu/pl/lampy-ostrzegawcze/w217-w218/463), zastanawiam się czy ktoś ma jakieś opinie o tej formie, i czy ogólnie poleca, lampy docelowo będą zamontowane w lawecie pomocy drogowej.
 4. Nie widziałem, że na tym forum tacy specjaliści doświadczeni
 5. Ostanio napotkałem ciekawą konfiguracje belki prawdopodobnie LZ, nie mogłem zrobić zdjęcia ale belka była cała mleczna z reklamą jakieś firmy serwisowej, a na środku, w miejscu gdzie normalnie jest napis (np: "policja") był mały moduł światła pomarańczowego, było widać, że to konfiguracja na bardzo mały budżet.
 6. Dla odmiany warto wspomnieć Forda "krew" z rzadko spotykanym rozwiązaniem- lampy kierunkowe zamontowane szeregowo za przednią i tylnią szybą, coś podobnego do oświetlenia w nowych radiowozach policji, tylko więcej świateł
 7. W temacie improwizacji z OSP podsyłam kilka nagrań OSP Gąbin, ktoś miał ciekawy pomysł z zamontowaniem listwy led (takiej zwykłej "domowej") w sprinterze:
 8. Ciekawa ta nowa belka FSV, poza tym ledy na oprawce tablicy rejestracyjnej jak i z tyłu pojazdu w nadkolach są świetnym krokiem w przód. oświetlenie tyłu APRD pozostawia trochę do życzenia, m.in. brak świateł na dole pojazdu. Mam nadzieje, że nowe radiowozy będą wyposażone w oświetlenie elektry albo gamet, a nie FSV