Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Za niedługo czekają mnie boje z rocznym MANem GBA od Stolarczyka. Jako że nie mam możliwości podjechać wcześniej i samemu rozkminić co tam siedzi potrzebowałbym informacji na temat tego co tam można spotkać z rodziny GES-110 (i na jakie napięcie). Wiem tyle że głośniki są na 11Ohm niby i że są dwa. Czyli chyba tylko wersja 12V wchodzi w grę? Generalnie wszystkie informacje mile widziane, bo może porobię tylko interfejsy na nowy modulator i wtedy będzie akcja na pół godziny roboty plug&play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak są 2 głośniki to wersja po prostu 200-watowa, napięcie takie, jak instalacja samochodu, ale nie bardzo rozumiem, o co chodzi dokładnie w pytaniu - rozwiń dokładniej a udzielę więcej informacji.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo obiło mi się o uszy że wsadzano tam też modulatory na 12V, podpięte przez reduktor napięcia. W tym konkretnym przypadku byłoby mi to na rękę, bo nowy modulator występuje tylko w wersji na 12V. Istnieje przy tym iskierka nadziei na to, gdyż w znalezionej gdzieś w necie tabelce wszystkie modele przystosowane do impedancji głośników 11Ohm są na 12V. W przeciwnym razie wiadomo jak jest: więcej grzebania, a i sam reduktor może sprawiać problemy, np. generować zakłócenia.

 

A co do modułów - z tego co rozumiem to standardowo każdy GES-110 jest przeznaczony pod jeden głośnik i ma 100W mocy. Wersja 200W to po prostu dodatkowy wzmacniacz z drugim wyjściem dopinany pod jednostkę centralną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Elektra dostarcza im generatory 24V. Impedancja i napięcie zasilania generatora nie ma żadnego związku ze sobą. Możesz mieć generator 8, 11ohm 12V czy 8, 11ohm 24V itp.

Jeśli chodzi o 200W to tak - jest to konstrukcja 2-modułowa.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się