oprogramowanie FS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie :) Czy ktoś z was instalował już Convergence 2.0.0.4 [url]http://www.fedsig.com/resources/software[/url] [url]http://www.fedsig.com/files/Convergence_Configuration_Software_Install_2.0.0.4.exe.zip[/url] Mam straszny problem z instalacją ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego, jakby udało się Tobie to zainstalować to podziel się z ludźmi o co chodziło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 9 months later...

Zainstalowałem ,popatrzałem co to jest Convergence 2.0.0.4 . Wstępnie można powiedzieć że jest to program służący do programowania "sterownika" (SSP3000) z poziomu komputera. Znaczy że w/w sterownik jest czymś w rodzaju panelu sterującego, który jest programowany. Po zaprogramowaniu ,domniemam, że efekty można oglądać na belkach,światłach syrenach itd. To tak z grubsza bowiem nie mam samego urządzenia wiec takie wnioski nasuwają mi się po przejrzeniu programu. Wnioski też takie mam bo sam program jest troszkę podobny do sterowania oświetlenie disco po przez dmx konsole. Przyciski "bottom" służą do włączania stałego,wyłączania, lub chwilowe wł/wył. W zależności jak jest ustawimy programowo. Każdy przycisk można dowolnie ustawić, jak ma moje wnioski jest to dość ciekawe urządzenie, bo przy podłączeniu pełnym,można zrobić całkiem ciekawą "dyskotekę" wszystko zależy od weny twórczej. Ponad to , w zależności o tego jaką belkę świetlną mamy, tak też ustawiamy jej świecenie, mogę się mylić ale myślę że dopasowując belkę do tego sterownika mamy możliwość sterowania każdą głowicą z osobna, dodatkowo może też przyciemniać jak i rozjaśniać światło ,rodzaje ,tryby pracy błysku możemy ustawić paternami. Tak samo z dźwiękiem, mamy do wyboru co chcemy. Programowanie odbywa się po przez połączenie pc z panelem za pomocą skrętki i adresu ip urządzenia, połączenie sieciowe tu proponuje zapoznać się z manualem który jest dostępny po zainstalowaniu programu. Tyle mojej strony bowiem nie mam samego urządzenia i tu jest spore ograniczenie. Od siebie mogę dodać ,że w podobny sposób programuje się radiotelefony yaesu,motorola .Czyli wsiada serwisant do auta z lapkiem, podpina się rj45 do gniazda gdzie jest wcześniej mikrofon ,wpycha wsad w radio i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się