Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś was co dzieje się z dystrybutorem federal signal firmą Transmed . Od dłuższego czasu tylko wyświetla się na ich stronie że trwają prace konserwacyjne i nic. Chciałbym zamówić sobie 2 belki od federal signal ale niestety nie mogę się z nimi skontaktować. Może ktoś z was zna jakiegoś innego dystrybutora który mógłby mi ściągnąć z USA Belki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości czemu chcesz się ładować w tą firmę? Z dystrybucją są ogromne problemy i raczej wątpliwe, że się to szybko skończy. Dodatkowo od jakiegoś czasu jakościowo ich produkty wypadają bardzo słabo. Z potencjalnym serwisem również może nie być łatwo ani rozsądnie cenowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównym powodem to jakość wykonania belek typu dual color

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona ich poleciała kilka lat temu i od tamtej pory nie działa. Sam próbowałem nie tak dawno się z nimi skontaktować to na maile nie reagują, telefony odbierają jak chcą. Obsługa klienta poleciała na łeb, na szyję... Poza tym serwisowanie jest bardzo drogie. Nie pakowałbym się obecnie w ich produkty właśnie ze względu na utrudniony kontakt w przypadku awarii produktu.

P.S. Jako ciekawostkę dodam, że nie ma już Transmedu, a obecnie jest Transfed 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.02.2024 o 22:25, Paziu2 napisał:

Głównym powodem to jakość wykonania belek typu dual color

Z tą jakością to trochę poleciałeś 😛 jest dużo wielokrotnie lepszych lamp, tańszych, które się chociażby nie przegrzewają jak wspomniane FS. Ale jak chcesz na własne życzenie się z tym użerać to próbuj np przez firmę Rauwers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się