Sugestie


Recommended Posts

Materiał jest, jednakże czasu by to posklejać nie mam. Mam egzamin zawodowy i chciałbym go zdać. Po niedzieli będę miał więcej czasu i coś wykombinuję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Może warto byłoby wprowadzić możliwość komentowania artykułów pojawiających się w zakładce [i]Aktualności[/i]?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też nad tym myśleliśmy jednakże aktualnie brakuje troszkę czasu na wykonanie tego. Najprawdopodobniej to będzie wyglądać w sposób taki, że będzie założony temat na forum, a pod artykułem będzie znajdować się odnośnik do tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Hejka, że tak to ujmę. Ale miał bym taką małą propozycję odnośnie działu (Ciekawostki) . Mianowicie chodzi o to że ,jeżeli było to możliwe to zmienić ustawienia dostępu do w/w działu. Dlaczego , a dla tego że z swojego przygładu (dziś wchodzę na stronę główną, widzę że coś jest w dziale (Ciekawostki) a tu zonk,nawet po zalogowaniu zonk. Nie jest to jakiś mój manifest,czy coś tam, ale można by rozwiązać takie coś w prosty sposób.

1, brak publikacji informacji na głównej ,o tym że coś nowego jest w tym czy innym dziale z kagańcami dla pozostałych

2, pozwoli czytać ,tylko czytać !! użytkownikom z jakimś tam stażem na forum (przykład -1rok)

3, pozwolić tylko czytać wszystkim zarejestrowanym ,po zalogowaniu.

 

Mam nadzieje że nie zostanie wzięte mi to jako coś nie (halo) ale lekko zirytowało mnie to że (ciekawostki) nie mogłem przeczytać. Ja nie muszę pisać jak nie będę mógł, ale przeczytać warto.

no to tyle moich wypocin

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten dział jest narazie w fazie testów jak i wiele innych działów, w związku z tym, że nie wiemy jak do końca jeszcze to rozwiązać dział jest częściowo ukryty dostępny jedynie dla administracji. Jeśli tylko pojawia się tam jakieś ciekawostki i dział będzie funkcjonować prawidłowo na pewno Ty oraz inni użytkownicy będziecie o tym stosownie poinformowani nie musisz się czuć odrzucony ani nic z takich rzeczy, po prostu nie można urodzić dziecka w 5 miesiącu ciąży bo może sobie nie poradzić na świecie dlatego wszystkie działy chcemy wypuszczać dopiero jak będą miały ręce i nogi mam nadzieje, ze mocno Cię to nie zrazilo i nadal będziesz chciał się udzielać w pozostałych otwartych na chwile obecna działach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie nie, nie uraziło mnie to w żaden sposób, jedynie tylko co to nieco poirytowało, dla tego ze ciekawostki z świata błyskotek są dla mnie jak najbardziej naj, w szczególności sprawy techniczne, miedzy innymi schematy, i jak jest rozwiązane technicznie. Może i miało sie udzielam ,ale jestem co dzień, co dzień czytam nowe posty, nie klepie bzdur ,bo nie ma to sensu. Akurat ten serwis jest jako jedyny logiczny, gdzie jest coś konkretnego,(chociaż nie zawsze), a i jak czegoś się nie wie, to można zapytać. Natomiast dalej.

Ilość działów nigdy nie za dużo byle by był ład i skład. Blokowanie dostępu, no ok, ale jezeli dział wypali to miło jest czytać ciekawostki, chociaż by z tego względu że może (a nóż ) ktoś coś przerobił, dokonał zmian w dziedzinie programowej urządzenia, dla tego że dziś jak widzę to masa świecidełek działa na prockach.

W każdym bądź razie dziekuje za odpowiedz, i oby wszystko poszło jak administracja sobie życzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat dział ciekawostki dotyczy wideorejestratorów i działu z nimi związanego aczkolwiek mam nadzieje, ze ten temat również w jakiś sposób Cię zainteresuje no dlatego żeby działów nie było za dużo i nie były robione na chybił trafił potrzeba przygotowania

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now