2x MX7000 i 2x Aerodynic


lokacztar

Rekomendowane odpowiedzi

Lampy w drodze do PL

Mx7000 1 i 2gi biale szkla ,moge zalozyc filtry i fale swietlna na module Whelen ( 8 swiatel fali )

Aerodynic 1 10 panelowy czerwono bialy na przemian ( opcje kolorystyki do uzgodnienia ) 8 rotatorow + 2 ruchome szperacze centralnie, 2gi 8 paneli caly niebieski z blacha na glosnik 6 rotatorow + 2 wigwag swiatla po zewnetrznej, pogladowe video

jOLSZ_5D5aE

 

o cenie moge rozmawiac jak towar dotrze w moje rece kontakt gg 3407477 lub tel 512861042

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja to zawsze kojarzę belki z filmami w jakich je widziałem Na przykład w Gliniarzu z Beverly Hills jedynce i dwójce naoglądałem się aerodynic'ów czerwono-niebieskich z sześcioma rotatorami, żółtymi wig-wagami z tyłu i stale świecącymi z przodu w tych samych panelach czrewony i niebieski, do tego jeszcze po bokach alley lights, coś jak w moim awatarze - szczyt marzeń w kwestii FS Aerodynic

A MX 7000 to widzę oczami wyobraźni niebieski z czterema rotatorami i głośnikiem i zostaje tylko krzyknąć "who ya gonna call!?" Pomarzyć to nic nie kosztuje

Podeślij jakieś fotki jak dostaniesz je w swoje ręce to może się skuszę na którąś z nich.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie panowie w galerii sa zdiecia dodane mozna popatrzec lacznie z podpietymi filmami na YT pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

1 aerodynic jest juz na miejscu gotowy odpolerowany wyczyszczony i nasmarowany gdzie potrzeba ,video jeszcze czerwony docelowo czerw/ nieb.

2 aerodynic jest juz na miejscu w trakcie odchamiania, blacha na glosnik wigwagi i po 3 rotatory na strone

2K za szt

M92-hjJcffc

A714xyMQby8

BwUI-CPqO7M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...

2szt mx7000 z arrowstickiem cale pomaranczowe niebawem beda w pl , fala swietlna ze sterownikiem whellen na miejscu, aerodynicki rowniez

 

dYq6Kxdg-Hk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Wszystko sprzedane byl juz kolejny transport tez sprzedane kolejny w drodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.