Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/12/2020 in all areas

  1. 1 point
    Oj słabo strasznie wypadł ten Bocar. Głośność modulacji HiLo to już kompletny hit... Produkcję własnych modulatorów może niech sobie lepiej odpuszczą i zostawią to bardziej zaznajomionym w temacie producentom. Bez obrazy oczywiście. ?
  2. 1 point
    W celu porównania wykonane zostały pomiary najczęściej spotykanych kompletów nagłośnieniowych dedykowanych przez producentów. Głośnik i generator powinien być dopasowany charakterystykami do siebie, a nie, że "ktoś chciał pomieszać", tak samo, jak robi się to w innych dziedzinach, np.: nie przykręcamy do samochodu 4 różnych kół, każde z innej "parafii", bo chcieliśmy sobie pomieszać. Trzeba mieć świadomość, że jest sprzęt specjalistyczny i nie ma tu miejsca na samowolkę.
  3. 1 point
    Wyszedłem z takiego założenia, że znawcom tematu nie trzeba tłumaczyć, że są także inne zestawy ? Jednakże masz rację, są też wersje z oświetleniem i nagłośnieniem od Federala. _____________________________________________________________ Przejdźmy zatem do dzisiejszego zestawu, a jest nim generator EURO1 od Whelen oraz głośnik SA315P. Może jest podobny do głośnika sprzed kilku postów wyżej, jednakże jest to zupełnie inny produkt. fot. Generator EURO1 wraz głośnikiem SA315P od Whelena. Jutro podsumowanie wyników i kolejny zestaw. Wyczekujcie informacji o aktualizacji