motomaciey

Registered
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About motomaciey

 • Birthday 10/16/2016

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Posiadam taką syrenę, poszukuję informacji w jaki sposób powinna być zamontowana na pojeździe.
 2. Dziękuję za odpowiedź, to bardzo cenna informacja.
 3. Cześć, kupiłem przypadkiem taką lampę, wszystko działa ale nie mogę znaleźć instrukcji; na stronie producenta nic nie ma, google też przeszukane. Podłączyłem + i - i śmiga ale są jeszcze przewody biały i niebieski i tu moje pytanie: wie ktoś do czego? Szeregowe podłączenie drugiej lampy (+ i -) czy może + lub - sterujący trybem i + lub - do synchronizacji kolejnej lampy? Ktoś się orientuje?
 4. Dziękuję za poprawę, elektronika to dla mnie świeży temat. Whelen do swojego modulatora zaleca głośniki 11 Ohm tu jest 10,8 i hula. Myślę, że głośność tego zestawu to nie złudzenie, zagłusza wszystkie moje karetki z modulatorami ZURA i dedykowanymi głośnikami.
 5. Przerabiałem ostatnio problem z głośnikami HORN - podpięte szeregowo od ZURĄ 3120 spaliłem oba. Producent na stronie faktycznie podaje dla nich wartość 8 Ohhm, jak się później okazało każdy z głośników na naklejce w środku miał podaną wartość 4 Ohm, a ja do ZURY miałem odłączone je równolegle. Dysponując drugim kompletem podłączyłem je szeregowo i zrobiłem pomiar miernikiem, impedentacja okazuje się być na poziomie 10,8 Ohm. Zestaw bez problemów pracuje od roku z Modulatorem Whelen Alpha w motocyklu, jest bardzo głośny, zagłusza radiowozy drogówki.
 6. Dobrze by było gdyby w oknie odpowiedzi domyślnie zaznaczona była opcja "Włącz powiadomienia o odpowiedziach", czasem można przeoczyć tą opcję i dyskusja w temacie umiera.
 7. Przy edycji profilu nie można nic wpisać w rubrykę "lokalizacja".
 8. Byłoby łatwiej coś powiedzieć gdybyś wstawił cały schemat.
 9. Od tygodnia przetrząsam internet i nie natknąłem się na choćby ślad. Może coś więcej? Jakiś link, zdjęcie albo informacje kto sprzedaje?
 10. Do dyskusji w sprawie podłączenia, nie każdy ogarnia schematy lub zna angielski. Ja ogarniam, znam i mam podłączony, w razie pytań chętnie pomogę.
 11. Cześć, orientuje się ktoś czy do belki LZ występowały bezbarwne klosze?
 12. Jak w tytule. Posiadam taki modulator, podłączałem go, zapraszam do dyskusji. Instrukcja w załączniku. 13093.pdf
 13. Czy wersja 6/1 różni się czymś od wersji 6/1c?
 14. Cześć, podłączaliśmy mój manipulator pod modulator Przemka i na odwrót także usterkę manipulatora wykluczyliśmy. Zadzwonię do serwisu i dowiem się ile taka naprawa kosztuje, być może bardziej opłaci się poszukać innego modulatora. Instrukcja obsługi Elfir ZURA 5120/5120H
 15. Dzięki uprzejmości Przemka udało się ustalić, że wina leży po stronie modulatora. Sygnały z manipulatora do niego wchodzą ale dalej nic się nie dzieje. Nie wydaje on żadnych dźwięków, dodatkowo zauważyliśmy, że po podłączeniu dowolnego manipulatora i włączeniu funkcji mikrofonu nie działa regulacja głośności. Niżej zamieszczam zdjęcia.